INFORMACJA:

Zamówienia proszę składać z minimum 4 dniowym wyprzedzeniem. 

UWAGA !

Każde zamówienie zostaje potwierdzone mailowo lub telefonicznie. W przypadku nie otrzymania wiadomości zwrotnej prosimy o kontakt z biurem pod numer telefonu 81 855 18 18.

Waga tortu może wahać się od 5 do 10%. Miejsce dostawy to sklepy firmowe Piekarni Kajzerka w przypadku innego miejsca dostarczenia prosimy o kontakt telefoniczny 81 855 18 18 lub mailowy piekarnia@kajzerka.com

„W Polsce przyjmuje się, że na jednego gościa powinno się przygotować około 100g tortu(…). Oczywiście dekorując tort w stylu angielskim musimy pamiętać, że lukier plastyczny jest dość ciężki i, przy szacowaniu ilości porcji, w zasadzie należałoby odliczyć masę użytego lukru od ciężaru gotowego tortu.” Serwis Cukierniczy

Formularz zamówienia

Upload

Składając zamówienie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z złożeniem zamówienia poprzez formularz. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia danych oraz realizacji zamówienia. 

Informujemy również, że Klientowi przysługuje prawo dostępu do jego danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest ZPHU Piekarnia Kajzerka Budzyński Kazimierz i Halina Sp.j z siedzibą w Lisowie (Gmina Lubartów).